Sieci energetyczne i oświetlenie uliczne

Zadbamy o pełną dokumentację, projekty i dostarczymy Ci najlepszą instalację dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Sieci energetyczne

Projektujemy sieci energetyczne standardowo, czyli za pomocą kabli, jak również z użyciem instalacji napowietrznych. Zgłoś się do nas, jeśli chciałbyś przyłączyć sieci energetyczne do domu jednorodzinnego, obiektu użyteczności publicznej lub biznesowego, Zaprojektujemy dla Ciebie sieć elektryczną, a także elektroenergetyczną. Nad projektami pracują nasi doświadczeni eksperci.

Z nami masz pewność, że sieci energetyczne spełniają wszystkie wymogi związane z pozwoleniami i przepisami. Zabezpieczamy za każdym razem Twoje interesy, negocjując warunki z właścicielami gruntów, przez które mają przebiegać instalacje. Działamy w myśl zasady „i wilk syty i owca cała”, by każda ze stron była w pełni zadowolona z zaproponowanego rozwiązania.

pylon-1610912_1920 (1)
oswietlenie

Oświetlenie uliczne

Jeżeli potrzebne jest kompleksowe oświetlenie uliczne, warto zgłosić się właśnie do nas. Zadbamy o nie pod względem pozwoleń i projektów. Przygotujemy profesjonalną dokumentację, która umożliwi m.in. podłączenie instalacji do oświetlenia zewnętrznego budynków, ulic, mostów, ozdób związanych z okolicznymi świętami i wydarzeniami kulturalnymi.

Mamy olbrzymie doświadczenie w realizowaniu takich zamówień. Jesteśmy niezawodni, a oświetlenie uliczne, które wdraża się na postawie naszych projektów, sprawdza się w każdych warunkach i przy optymalnym napięciu. Nie dochodzi więc na ogół do awarii i przeciążeń. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje, co pozwala nam szybko i efektywnie przedstawiać najlepsze projekty.

Nasza oferta to również

Fotowoltaika

Szybko wycenimy i zamontujemy panele fotowoltaiczne w Twoim domu, gospodarstwie rolnym lub w firmie, byś nie płacił za prąd.

Pomiary elektryczne

Okresowo dokonujemy pomiarów elektrycznych. Korzystamy z niezawodnych urządzeń, więc u nas błędne odczyty się nie zdarzają.

Biuro projektowe

Projektujemy instalacje: elektryczne, nN, SN, stacji transformatorowych, przełączy kablowych i napowietrznych.

Masz pytania lub chcesz skorzystać z oferty?