FOTOWOLTAIKA

Jesteś niezależny!

Nie płać już za prąd. Dzięki panelom fotowoltaicznym za energię co miesiąc nie ponosisz żadnych kosztów. Okrągłe 0 zł! Panele dostarczą Ci potrzebną, wyliczoną energię na dzienne zapotrzebowanie na prąd. Już nie martwisz się o topniejącą gotówkę w portfelu osobistym lub biznesowym. Ponadto przestajesz być zależny od zewnętrznego dostawcy energii. Żadnych przestojów, niepewności. Dbasz zarazem o środowisko naturalne i cieszysz się najlepszym, odnawialnym źródłem energii. Dzięki dotacjom montaż jest tańszy. Fotowoltaika jest już normą w naszym kraju!

Korzyści z fotowoltaiki

Fotowoltaika jest dla Ciebie!

Szybki zwrot

Nie kupujesz paneli fotowoltaicznych, a inwestujesz w nie. Po ok. 7 latach masz pełny zwrot z instalacji dla domu, a w firmie jeszcze wcześniej. Nie korzystasz z sieci, więc co miesiąc oszczędzasz!

Prąd masz zawsze

Dostawca energii przeprowadza modernizację? Ktoś w budynku spowodował zwarcie? Twój sąsiad zza ściany przeprowadza remont i wyłącza prąd? Mając fotowoltaikę, energia jest u Ciebie przez cały czas!

Panele się nie psują

Fotowoltaika to jedno z najbardziej niezawodnych, odnawialnych źródeł energii. Praktycznie nie ulegają awarii. Cieszysz się z bezproblemowego użytkowania przez cały czas, niezależnie od pogody!

Fotowoltaika dla biznesu

Potrzebujesz większej, czy mniejszej mocy dla swojego biznesu – będziesz zadowolony z fotowoltaiki. Montujemy na dachu każdego budynku lub na gruncie. Otrzymujesz u nas gwarancję niezawodności.

Panele solarne to oszczędności. Nie musisz też się ograniczać w użytkowaniu sprzętu elektrycznego. Nie martwisz się o braki w dostawie energii, ponieważ masz ją cały czas, 24 godziny na dobę.

Dofinansowania

Pomożemy Ci pozyskać dotacje w ramach programów rządowych, regionalnych i unijnych. Jesteśmy cały czas na bieżąco, więc z nami masz większą pewność, że Twój wniosek od razu zostanie zaakceptowany.

Dzięki dotacjom inwestujesz w panele fotowoltaiczne od razu. „Mój Prąd” to dofinansowanie do 5 000 zł. Zadbamy o to, byś skorzystał z najlepszej dla siebie dotacji. W razie pytań służymy pomocą.

Oferujemy znacznie więcej

Sieci energetyczne

Przygotowujemy m.in. projekty budowlano-wykonawcze niskiego i średniego napięcia, SN i nn dotyczących przyłączenia budynków.

Pomiary elektryczne

Okresowo dokonujemy pomiarów elektrycznych. Korzystamy z niezawodnych urządzeń, więc u nas błędne odczyty się nie zdarzają.

Biuro projektowe

Projektujemy instalacje: elektryczne, nN, SN, stacji transformatorowych, przełączy kablowych i napowietrznych.

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?